Kostky
Yoga Cube

Skládací a přenosné reklamní kostky

Různé výstavy hrají v business světě nesmírně důležitou marketingovou roli. Zde se objevují naši budoucí zákazníci a spolupracovníci. Co dělat, aby je zaujala vaše značka? Odpověď je jednoduchá – prezentujte se pomocí kostek!

Inventini – přední výrobce reklamních sedáků

Jako přední výrobce sedacích vaků děláme vše pro to, aby naše výrobky vycházely vstříc očekáváním všech zákazníků jak z estetického tak funkčního hlediska. Díky využití moderních technologií, dlouholeté praxe a hloubkovému poznání problematiky nabízíme klientům originální výrobky podporující marketing a reklamu firem.

Kostky Yoga Cube

Kostky Yoga Cube jsou alternativou k pěnovým kostkám. Praktické, velmi funkční, při tom skladné dokáží plně zastoupit své předchůdkyně – pěnové kostky. Co je na nich tak zajímavého? Samotný název Yoga Cube navazuje na indické umění meditace, hlavně pak schopnosti poskládat tělo do různých pozic. Kostku Yoga Cube můžete složit na plocho, což je její hlavní výhodou. Ve srovnání s pěnovou kostkou zabere čtvrtinu místa. Můžete tedy vzít na akci až 5x víc těchto rekvizit.

Kostky Yoga Cube Virst

Pozvěte své klienty a vytvořte pro ně útulné prostředí.

Připravíme pro vás individuální nabídku.

Reklamní kostky Yoga Cube – překvapte inovativním přístupem!

Přemýšlíte, jak můžete využít kostky s firemním potiskem? Možností je nekonečně moc. Mohou sloužit jako židličky, úschovné prostory, odkládací boxy a vše, co si jen dokážete představit. Můžete kostky různě rozkládat a skládat v prostoru, tvořit plochy, tvary nebo je rozložit jednotlivě. Jsou skvělým doplňkem na veletrzích, výstavách, konferencích a jiných marketingových akcích.

Vyberte si kostky s potiskem a budete viditelní!

Multifunkční konstrukce kostek však není jejich největší výhodou. Je jím reklamní potenciál. Z jedné strany místo k sezení, z druhé inovativní reklamní plocha. Zajímavý tvar ve spojení s výrazným potiskem nemůže zůstat bez povšimnutí. Potenciální klienti si díky kostkám určitě vaši značku vryjí do paměti. Je zřejmé, že zákazníci oceňují originalitu a jejím ztělesněním jsou reklamní kostky Yoga Cube.

Specifikace

Kostky Yoga Cube Specifikace

Reklamní kostky

Reklamní kostka Yoga Cube s potiskem bude fungovat v jakémkoli interiéru domu, bude sloužit jako rychlé místo pro akce a veletrhy. Vše záleží na vaší kreativitě.

Rozměry k transportu

40 x 40 x 7cm
50 x 50 x 7cm

Hmotnost

3,8kg – 40
6,3kg – 50

Kostky Yoga Cube Specufikace

Reklamní obdélníky

Skvěle se hodí jako lavičky v obchodech nebo úschovné prostory pro drobný sortiment.

Rozměry k transportu

80 x 40 x 7cm
100 x 50 x 7cm

Hmotnost

7kg – 80
10,9kg – 100

Konstrukce z polyuretanové pěny a dřeva

Sublimační nebo latexový potisk

Polyesterová textilie nebo eko kůže

Popište nám svůj nápad, společně vymyslíme nejlepší řešení.

Zhmotněte vlastní vizi!

Reklamní veletrhy jedině s kostkami Yoga Cube

Materiály, ze kterých jsou kostky vyrobeny, zaručují nejvyšší kvalitu produktu. K jejich výrobě byla použita polyesterová nebo eco kůže. Ke konstrukci jejich rámu byly použity dřevo a polyuretanová pěna. Tisk se provádí sublimací a latexovým tiskem. Jsou k dispozici ve dvou velikostech, aby co nejlépe odpovídaly vašim potřebám. Kostky jsou velmi lehké, můžete je tedy snadno přemístit. Nezaberou mnoho místa, což usnadňuje jejich transport.

Produkty z dílny Inventini: