Reklamní lehátka

Reklamní lehátka

Reklamní lehátko není jen pohodlným místem k posezení, ale také originální možností jak propagovat vaše podnikání. Můžete na něm umístit logo nebo libovolnou grafiku v ostrých, plných barvách..

Inventini – přední výrobce reklamních lehátek

Inventini je předním výrobcem reklamních lehátek s certifikovanými rámy a schváleným atestem OEKO pro tisk. Naše potištěná lehátka se vyznačují originálním designem a pevnou konstrukcí. Poskytujeme odborné poradenství při přípravě grafických návrhů a jejich finální efekt je prezentován formou vizualizace. Nabízíme reklamní lehátka pro jednu nebo dvě osoby, s odnímatelnou látkou a také s loketní opěrkou nebo bez ní. Poskytujeme krátké dodací lhůty. Přijímáme objednávky už od jednoho kusu!

Zviditelněte vlastní Značku!

Připravíme pro vás individuální nabídku

Lehátka s reklamním potiskem: originální reklama vaší značky

Pro většinu z nás je lehátko spojeno s létem, prázdninami a plážovým relaxem. Název vaší společnosti může být spojován s těmito pozitivními dojmy! Jak je tohle možné? Vše, co musíte udělat, je vytvořit příležitost pro vaše potenciální zákazníky k odpočinku na jednom z reklamních lehátek v barvách vaší společnosti. Reklamní lehátka s logem vyvolávají pozitivní emoce a zviditelňují vás mezi ostatními značkami – není divu, že jsou považovány za jednu z nejúčinnějších metod venkovní reklamy. Díky interakci lidí s vaším logem nebo reklamním sloganem si vás vaši potenciální zákazníci budou lépe pamatovat. Proto jsou reklamní lehátka tak oblíbená. Pokud hledáte efektivní venkovní reklamu vaší společnosti nebo produktu, reklamní lehátka s potiskem jsou pro vás tím pravým! Intenzivní barvy, solidní zpracování a dobře zobrazené logo přispějí k vašemu obchodnímu úspěchu.

Reklamní lehátka
lehátka s přídavnou látkou na zadní straně,

Dřevěná reklamní lehátka s potiskem

Lehátka s potiskem jsou skvělým způsobem, jak propagovat vaše produkty a služby, a také budovat pozitivní image vaší společnosti. Nabízíme profesionální digitální tisky na celém povrchu lehátka. Všechny naše výrobky jsou kombinací vysoké míry elegance, funkčnosti a odolnosti. Díky použití různých typů reklamních motivů pro tisk, mohou být lehátka velmi zajímavou a efektivní formou propagace. Využijte maximálně plochu pro tisk a vyberte si jednu z možností přídavných forem tisku. Více plochy – více prostoru k prezentaci. Výběrem jedné z několika možností rozhodnete, jak moc chcete zviditelnit vaši značku. Ve společnosti Inventini nabízíme:
– lehátka s oboustranným potiskem,
– lehátka s přídavnou látkou na zadní straně,
– lehátka s látkou na zadní nebo přední straně.

lehátka s přídavnou látkou na zadní straně,

Reklamní lehátka – pohodlí a reklama v jednom

Reklamní lehátka se používají jako účinný nástroj podporující marketingové kampaně a propagaci značky. Mají velmi praktické využití a látka, ze které jsou vyrobeny, může být použita jako první prezentace názvu a loga společnosti nebo chytlavé reklamní zprávy. Všechna tištěná lehátka, která nabízíme, mají pevnou dřevěnou konstrukci, která zaručuje vysokou odolnost vůči různým typům povětrnostních podmínek. Vysoce kvalitní textilie vydrží zatížení až 120 kg. Jejich používání je snadné a zároveň bezpečné, mimo jiné díky bezpečnostnímu mechanismu zamezujícímu samosklopení.

Reklamní lehátka

Důlžité informace:

Sublimační tisk

Polyesterová textilie

Dřevo

Máte vlastní představu o lehátkách?

Popište nám ji. Společně vytvoříme váš jedinečný produkt.

reklamní lehátka s podloketníkem

Vyberte si reklamní lehátko pro vás

Využitím našich služeb si vybíráte přesně takové lehátko, jaké se vám líbí. Naše nabídka obsahuje: dřevěná  reklamní lehátka,  reklamní lehátka s podloketníkem,  a také dvojitá reklamní lehátka.  Možnosti výběru a vytvoření efektivních zpráv jsou téměř neomezené! Pokud máte vlastní, neobvyklou představu o tom, jak by mělo vypadat vaše osobní lehátko, kontaktujte nás – uděláme vše pro to, abychom každý z vašich projektů realizovali.

Specifikace

Lehátko standard Specifikace

Lehátko standard

Váha

3,5kg

Rozměry k transportu

120 x 58 x 7 cm

Lehatko S Podloketniky Vaha

Lehátko s podloketníky

Váha

4,3kg

Rozměry k transportu

140 x 59 x 7cm

Dvojite Lehatko Vaha

Dvojité lehátko

Váha

11kg

Rozměry k transportu

144 x 121 x 8cm

Inventini – váš výrobce bezpečných reklamních lehátek

Chcete si objednat reklamní lehátko a mít jistotu, že bude vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a objednávka bude zpracována rychle a efektivně? Jste na správném místě! Naše lehátka mají certifikované rámy. Technologie tisku, kterou používáme, byla certifikována atestem OEKO-TEX®, což potvrzuje, že je 100% bezpečná pro vaše zdraví a neobsahuje toxické látky. Poskytujeme také plnou grafickou podporu a vizualizaci produktu, který jste si objednali – můžete si tedy být jisti, že vaše reklamní lehátka s logem budou vypadat přesně tak, jak chcete.

reklamní lehátka

Produkty z dílny Inventini: