Reklamní židle

Mobilní relaxační zóna

Postavte si relaxační zónu na sportovní akci, vyplňte kinosál originálními režisérskými křesly nebo je jen tak postavte na trávníku v parku – růst pozitivních dojmů spojených s vaší společnosti bude tímto garantován!

Inventini – přední výrobce reklamních židlí

Hledáte výrobce reklamních židlí, který přijme výzvu a realizuje vaši objednávku s citem pro každý detail? Jsme tady pro vás! Vyrábíme křesla režisér s potiskem. Režisérská křesla, která skvěle vyplní prostor na outdoorových slavnostech a nejen tam. Lehké, snadno převozitelné a vizuálně velmi atraktivní budou s úspěchem reklamovat vaši značku na různých akcích na čerstvém vzduchu.

Reklamní židle – efektivní reklama v interiéru i na čerstvém vzduchu

Reklamní židle jsou populárním a velmi efektivním způsobem pro marketing vaší značky na různých akcích i veletrzích. Díky své formě nejsou drahé, jsou velmi praktické a snadno se převážejí. Firma Inventini je uznávaným výrobcem reklamních materiálů s praxí v navrhování estetických a funkčních řešení v oblasti židlí a jiných reklamních sedáků. Nic není tak příjemné jako relaxační zóna na outdoor akci. Těžko si představíte takovou zónu bez sedáků s reklamním potiskem. Židle a křesla s potiskem jsou efektivním prvkem pro vizuální identifikaci vaší společnosti. Na pozadí ostatních se výrazně vyjímají a podporují tvorbu atraktivního místa s výraznými znaky firmy. Jsou výrazným prvkem pro organizaci příjemného prostředí v blízkosti reklamního stánku. Židle s potiskem mohou být využity jako praktický doplněk kanceláří a konferenčních místností.

Reklamni Zidle

Pozvěte své zákazníky a udělejte vše pro to, aby se cítili váženými hosty.

Připravíme pro vás individuální nabídku.

Křeslo režisér – vaši hosté se budou v režisérské židli cítit skvěle

Představte si sál připravený pro událost vyplněnou křesly režisér s potiskem znázorňujícím logo vaší firmy… Sedí na nich desítky lidí, odpočívají a jsou spokojeni s možností trávit čas právě zde. Zní to jako sen? Opak je pravdou! Pokud chcete originálně zviditelnit vaší firmu, objednejte reklamní skládací židle a nabídněte zákazníkům chvíli pro odpočinek. Sestavte relaxační zónu na sportovní akci, vyplňte kinosál originálními režisérskými křesly nebo je jen tak rozložte na trávníku v parku – větší míra pozitivních spojení s vaší společností je jistotou! Reklamní židle jsou skvělou volbou pro reklamu – působí estetickým dojmem a zároveň jsou praktické, což vede ke spojování vaší společnosti s hodnotami kvality. Zapomeňte na věčné tisknutí letáků, které v důsledku nacházíme pohozené na parkovištích a v parcích. Dejte přednost originálním marketingovým řešením, která vám dovolí vykročit z davu.

Specifikace

Křesla režisér

Židle má malé rozměry i váhu, díky nimž jsou vhodné pro akce indoor i outdoor. Po složení se velmi pohodlně přepravují. Můžete jimi zaplnit konferenční sál, venkovní akce, čekárny. Vše se zviditelněním vaší značky.

Rozměry k transportu

63 x 45 x 15cm

Hmotnost

4,1kg

Reklamni Zidle

Sublimační nebo latexový potisk

Polyesterová textilie

Dřevo

Máte vlastní vizi židle?

Popište nám váš nápad. Společně tak vyrobíme originální kousky.

Spolehlivé reklamní židle s potiskem

Skládací židle Inventini se vyznačují vysokou kvalitou a odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vyrobené z vysoce kvalitního dřeva zaručují odolnost vůči různým druhům poškození během používání. Potisky se nanáší metodou digitálního tisku s použitím ekologických inkoustů s certifikátem OEKO. Náš potisk je přesný a věrně reprodukující původní barvy. Vyznačuje se vysokou odolností. Při navrhování věnujeme pozornost komentářům zákazníků, abychom získali originální a uspokojivý výsledek. Nabízíme také bezplatné vizualizace a pomoc našich grafiků, kteří navrhnou nejzajímavější řešení.

Produkty z dílny Inventini: