Reklamní sedací vaky

Pohodlné a funkční

Pohodlné a funkční zároveň. Ideální pro reklamní potisk, ale také designový prvek interiérů. Takové jsou reklamní sedací vaky, pohodlné místo k sezení, které můžete směle využívat na různých akcích a firemních párty.

Inventini – přední výrobce reklamních sedacích vaků

Jako přední výrobce sedacích vaků děláme vše pro to, aby naše produkty vycházely vstříc očekáváním všech zákazníků z estetického i funkčního hlediska. Díky využití moderních technologií, dlouholeté praxe a hloubkovému poznání problematiky nabízíme klientům originální výrobky podporující marketing a reklamu firem.

Sedací vaky – pohodlí, komfort, originalita

Tak jako každý manažer značky chcete, aby si vás zákazníci pamatovali. Počítá se nejen to, aby o vás mluvili, ale hlavně aby mluvili o pozitivech vaší značky. Už cítíte přesyt klasických reklamních materiálů, které nestačí k dosažení cílů? Tyto věty vám mluví z duše? Máme pro vás řešení – vykročte z davu a nabídněte zákazníkům víc než standard a banální reklamu. Vytvořte prostředí, kde se budou vaši zákazníci cítit pohodlně, skoro jako doma. Jak na to? Jednoduše. Vybudujte relaxační zónu díky pohodlným, prostorným reklamním sedacím vakům s barevným potiskem. Tento estetický a funkční nábytek snadný pro přesun přitáhne pozornost vašich zákazníků, kteří využijí nabízené pohodlí a lépe si zapamatují vaši značku. Reklamní vaky se skvěle hodí k různým příležitostem, kde účastníci budou hledat chvíle pro odpočinek. Pokud jim vyjdete vstříc a nabídnete pohodlné sezení, účastníci přijdou právě k vám a zůstanou tady déle!

Pozvěte své zákazníky a vytvořte prostředí, ve kterém se budou cítit jako doma.

Připravíme pro vás individuální nabídku

Reklamní sedací vaky – vsaďte na originální posezení na akci!

Naše sedací vaky vám zajistí efektivní reklamu na různých firemních akcích, školeních, konferencích, výstavách, veletrzích a také sportovních závodech. Díky své granulkovité polystyrenové výplni se krásně přizpůsobí tvaru každého těla, čímž zajistí příjemné sezení. Jsou vhodné obzvláště v místech, kde kromě estetických potřeb jsou důležité i pohodlí a relax. Sedáky si najdou svá místa v pubech, kavárnách, na zahrádkách, ale také jako firemní dárek nebo vizitka firmy. Skvěle působí jako originální doplněk na outdoor i indoor akcích.

Specifikace

Sedací vaky Sako

Pohodlné reklamní sedáky, které ocení každý zákazník. Ideálně se přizpůsobí každému tělu a stylu posedu, jaký chcete mít právě tuto chvíli. Jsou ideální v místech, kde lidé hledají maximální komfort.

Zajistěte si pohodlí – ke každému sedacímu vaku si přidejte podnožku, na podrobnosti se ptejte obchodníka

Rozměry k transportu

105 x 105 x 95cm – L
85 x 85 x 85cm – M
70 x 70 x 75cm – S

Váha

5kg – 7kg

Sedací vak Pytel / Polštář

Designerské kousky sedacích vaků Fatboy dokáží měnit svůj tvar podle individuálních potřeb, při tom se ideálně přizpůsobí tělu. Mohou být využívány jako pohodlná křesla nebo jako lehátka. Záleží jen na vlastních schopnostech tvarování tohoto Polštáře.

Zajistěte si pohodlí – ke každému sedacímu vaku si přidejte podnožku, na podrobnosti se ptejte obchodníka

Rozměry k transportu

100 x 30 x 140cm – XL
140 x 40 x 180cm – XXL

Váha

7kg – 8,5kg

Sedací vak Křeslo

Sedací křesla s potiskem – ideální kombinace pohodlného posezení a zároveň efektivní reklamní médium.

Rozměry k transportu

60 x 85 x 105cm

Váha

7kg

Polyesterová textilie nebo eko kůže

Sublimační nebo latexový potisk

Vložka z polystyrenu

Máte vlastní představu o sedacím vaku?


Řekněte nám, jak si sedací vak představujete a společně vytvoříme originální kousky.

Inventini – osvědčený výrobce reklamních sedacích vaků

Jako zkušený výrobce sedacích vaků s potiskem se můžeme pochlubit řadou realizovaných projektů a spokojeností našich zákazníků. Našim cílem je precizní výroba sedacích vaků a nabídka široké škály možností, ze kterých si můžete vybrat. Vyrábíme sedací vaky Křesla, vaky Sako, vaky Pytle v různých barvách a velikostech s velmi kvalitním, odolným potiskem. Sedací vaky s potiskem vyrábíme z eko kůže a polyesteru. Nic nebrání tomu, abyste si sami vybrali látku, ze které má být váš vak ušit. Rádi se ujmeme i těch nejvíc netypických objednávek podle vašich nápadů. Vyrábíme sedací vaky jednobarevné a také zdobené vícebarevným potiskem po celé ploše – díky tomu vaše reklamní možnosti jsou téměř neomezené. Spojte se s námi, popište nám své nápady a my vám poradíme, jak věci vylepšit. Vyrobíme nejlepší verzi, jakou společně vymyslíme.

Produkty z dílny Inventini: