O firmě Inventini

Zážitek, kvalita a nekonečná energie!

Mise Inventini

Jaké jsou naše hlavní zásady při realizaci projektů? Naším posláním je vytvářet řešení a produkty, které vám umožní bezproblémovou, snadnou a intuitivní propagaci vaší značky. To je myšlenka, která nás vede jak v procesu obsluhy zákazníků, tak při návrhu a realizaci médií. Chceme, aby celkový dojem z naší značky a produktů charakterizovala slova: bezproblémový, snadný a intuitivní.

Samozřejmě si uvědomujeme, že se o to musíme neustále snažit a že věci lze vždy dělat lépe. Proto neustále zdokonalujeme naše služby, výrobu i samotná média, abychom co nejlépe vyhověli měnícím se potřebám trhu.

Inventini – bezproblémová propagace a chytrá řešení.

Jak fungujeme?

Vaše vize

Naši spolupráci začínáme od důkladného definování vašich přání, plánů a nápadů. Důkladné pochopení vizí našeho zákazníka nám umožní precizní realizaci objednávky.

Strategie

Oddělení zákaznické podpory koordinuje realizaci objednávek s grafickým a výrobním oddělením, zvláštní důraz přitom klade na individuální požadavky zákazníka pro dosažení co největší funkčnosti výrobku při současné péči o detaily a estetické hodnoty.

Návrh

Grafické oddělení vytváří grafický návrh na základě poskytnutých souborů (loga, vzorky). Klient obdrží prezentaci produktu ve verzi 2D a 3D. Připouští se několik oprav a barevných změn. Simulace je nezávazná a zdarma.

Výroba

Po schválení návrhu zákazníkem bude zakázka předána do výroby. Proces realizace se skládá z následujících fází: Příprava příslušných konstrukcí a rámů, brandový potisk opláštění, šití a konečná montáž.

Logistika

Před odesláním hotového produktu přichází fáze kontroly. Pokud je vše v pořádku, oddělení logistiky zajistí odeslání. Naše produkty svěřujeme do rukou zodpovědných přepravců.

Tým Inventini

Jsme dynamický tým, plný lidí s velkým srdcem, zapálených pro věc. Vážíme si vzájemné spolupráce, přátelských vztahů a pozitivní atmosféry vládnoucí ve společnosti.

Dawid Zimoch

Dawid Zimoch

Ředitel Inventini

Bogdan Mitko

Bogdan Mitko

Člen představenstva<br />

Petr Mahrík

Petr Mahrík

Account Manager pro Českou republiku

Ewa Mitko

Ewa Mitko

Účetní oddělení