O firmě Inventini

Zážitek, kvalita a nekonečná energie!

Firma Inventini byla založena před více než 10 lety, aby navrhovala a vyráběla kvalitní produkty pro interiérovou a exteriérovou reklamu. Spojujeme představivost s dlouholetými zkušenostmi. Naše párty stany a reklamní nábytek se prodávají firmám po celé Evropě a USA.

Důležitý je pro nás každý zákazník. Vyrábíme reklamní výrobky již od 1 kusu. Doba výroby menšího množství činí 10-12 dní od přijetí zakázky. Velké množství od 2000-5000 vyrábíme během 30-60 pracovních dní – to vše v dílnách Inventini s.r.o.

V průběhu let jsme získali mnoho zkušeností, disponujeme rozsáhlými technickými znalostmi a přístupem k široké škále technologií. Kvalita výrobků, radost a spokojenost zákazníků jsou pro nás tím nejdůležitějším.

Mise Inventini

Naší misí je vytváření moudrých a chytrých řešení pro reklamní branži

Jak fungujeme?

Vaše vize

Naši spolupráci začínáme od důkladného definování vašich přání, plánů a nápadů. Důkladné pochopení vizí našeho zákazníka nám umožní precizní realizaci objednávky.

Strategie

Oddělení zákaznické podpory koordinuje realizaci objednávek s grafickým a výrobním oddělením, zvláštní důraz přitom klade na individuální požadavky zákazníka pro dosažení co největší funkčnosti výrobku při současné péči o detaily a estetické hodnoty.

Návrh

Grafické oddělení vytváří grafický návrh na základě poskytnutých souborů (loga, vzorky). Klient obdrží prezentaci produktu ve verzi 2D a 3D. Připouští se několik oprav a barevných změn. Simulace je nezávazná a zdarma.

Výroba

Po schválení návrhu zákazníkem bude zakázka předána do výroby. Proces realizace se skládá z následujících fází: Příprava příslušných konstrukcí a rámů, brandový potisk opláštění, šití a konečná montáž.

Logistika

Před odesláním hotového produktu přichází fáze kontroly. Pokud je vše v pořádku, oddělení logistiky zajistí odeslání. Naše produkty svěřujeme do rukou zodpovědných přepravců.

Naše poloha: