Reklamní stany Pascal

Pneumatické stany

Pneumatické stany Pascal se vyznačují moderním designem. Nadchnou vás svým aerodynamickým tvarem a snadným rozkládáním. Navrhneme pro vás unikátní reklamní stan, umožňující nejlépe zaujmout zákazníky a propagovat značku.

Ikona pohodlí a mobility – pneumatické stany Pascal

Reklamní stany Pascal jsou odolné vůči změnám počasí, díky tomu se na ně můžete spolehnout během všech ročních období, ve všech atmosférických podmínkách. Mohou stát na sněhu, v dešti i na slunci.

Díky využívaným technologiím potisk neztrácí své barvy. Vliv UV záření nemá dopad na pestrost barev.

Barvy vždy zůstávají krásně pestré. Pod stanem se můžete cítit v bezpečí vy i vaše značka, pro kterou je stan Pascal originální, sebevědomou volbou reklamního nosiče.

dmuchane namioty reklamowe z nadrukiem Pascal, namioty eventowe, targowe, namioty stałociśnieniowe, namioty pneumatyczne, namiot pneumatyczny, stałociśnieniowy, targowy, eventowy, handlowy, Inventini

Ikona pohodlí a mobility – pneumatické stany Pascal

Plánuje účast na akci, kde se setkáte s mnohými potenciálními zákazníky a nevíte, jak přilákat jejich pozornost? Nebo jste přihlášeni na veletrh a přemýšlíte, zda reklamní stany s potiskem jsou tou správnou volbou pro prezentaci vaší značky? Odpověď je ANO, pokud dáváte přednost praktickým řešením. Reklamní stan s potiskem není jen reklamou, ale skvělým způsobem pro zaplnění prostoru. Hledáte viditelnější prezentaci své značky než jen letáky, které stejně končí v odpadcích? Umíte si představit větší prostor pro vaši značku než je stan pro veletrhy? Chcete vykročit z davu ostatních firem? Na různých veletrzích nebo párty se počítá originalita a individualita, která se nabízí díky využití stanů s potiskem. Jste nezávislí. Naše stany jsou garancí flexibility – sami si můžete vymyslet tvar a vzhled stanu, měnit výšku a přidávat různé další reklamní prvky.

Zhmotněte vlastní nápad!

Řekněte nám o svých nápadech, abychom společně vytvořili to nejlepší.

Zkušený a spolehlivý výrobce reklamních stanů

Pokud nejste rozeným skautem a rozkládání stanu není vaším koníčkem, můžete si oddechnout. Rozkládání výstavních pneumatických stanů je velmi snadné. Nejkratší doba rozložení vám zabere pár desítek sekund! Ani skládání stanů není žádnou výzvou. Obecně je to velmi lehký výrobek, nemusíte se bát, že byste museli nosit těžké balíky. I když jsou lehké, materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou velmi odolné. Hliník je garancí pevné konstrukce a potisk na polyestrové látce je nanášen metodou digitálního tisku, což vám dává jistotu kvality.

Specifikace

Reklamní stany Pascal - Specifikace
Reklamní stany Pascal - Specifikace

Součástí balení:

Stěny

Připínané na zip.

Vysoce kvalitní ventily pro nafukování

Umožní postavení konstrukce stanu.

Bezpečnostní ventily

Zabraňují přefouknutí.

Příslušenství:

Podlaha

Segmentové destičky praktické pro situace, kdy stan stojí na nerovném povrchu.

Spojovač stanů

Umožní spojení 2 stanů Pascal. Díky němu zvětšíte zastřešený povrch.

Stříška

Dodatečné zastřešení chránící před deštěm skupinu stojící ve vstupu.

Písková závaží

Nezbytné za větru.
Zatíží nohy stanu.

Síť proti hmyzu

Díky ní zůstane hmyz mimo stan.

Žebříček

Značně usnadní zapínání stěn.

Důlžité informace

Polyesterová textilie

Sublimační tisk

Vložka TPU

Stany z dílny Inventini