Reklamní kostky

Reklamní kostky

Párty kostky se využívají různými způsoby. Skvěle zastoupí sedáky, stolky, visící reklamu, výstavní stojany nebo mnohé jiné. Pod názvem reklamních kostech se ukrývá mnoho forem a tvarů.

 

Reklamní kostky

Pohodlí, originalita, reklamní kostky

Sublimační nebo latexový potisk

Konstrukce z polyuretanové pěny nebo polystyrenu

Polyesterová textilie nebo eko kůže

Pozvěte zákazníky a nechte je cítit se jako doma.

Připravíme pro Vás individuální nabídku.

Inventini – přední výrobce reklamních sedáků

 Jako přední výrobce sedacích vaků děláme vše pro to, aby naše výrobky vycházely vstříc očekáváním všech zákazníků jak z estetického tak funkčního hlediska. Díky využití moderních technologií, dlouholeté praxe a hloubkovému poznání problematiky nabízíme klientům originální výrobky podporující marketing a reklamu firem.

 

Reklamní kostky – pohodlí, komfort a originalita

Reklamní kostky

Tak jako každý manažer značky chcete, aby si vás zákazníci pamatovali. Počítá se nejen to, aby o vás mluvili, ale hlavně aby mluvili o pozitivech vaší značky. Už cítíte přesyt klasických reklamních materiálů, které nestačí k dosažení cílů? Tyto věty vám mluví z duše? Máme pro vás řešení – vykročte z davu a nabídněte zákazníkům víc než standard a ohranou reklamu. Vytvořte prostředí, kde se budou vaši zákazníci cítit pohodlně, skoro jako doma. Jak na to? Jednoduše. Vybudujte relaxační zónu díky pohodlným, prostorným reklamním sedacím vakům s barevným potiskem. Tento estetický a funkční nábytek snadný pro přesun přitáhne pozornost vašich zákazníků, kteří využijí nabízené pohodlí a lépe si zapamatují vaši značku. Reklamní vaky se skvěle hodí k různým příležitostem, kde účastníci  budou hledat chvíle pro odpočinek. Pokud jim vyjdete vstříc a nabídnete pohodlné posezení, účastníci přijdou právě k vám a zůstanou u vás déle!

3D vizualizace

Chcete se podívat, jak bude vypadat vaše reklamní kostka? Zeptejte se na vizualizaci zdarma.

Sedáky kostky – kvalita vychází z výroby

Kostky mají strukturu založenou na speciálně tvrzené čalouněné pěně, která jim poskytuje výjimečnou stabilitu nebo také z lehčího polystyrenu. Konstrukce kostek umožňuje dlouhodobé udržení původního tvaru a zajišťuje perfektní prezentaci grafiky na povrchu. Loga a grafika jsou tištěny ekologickým digitálním tiskem s certifikáty. Tiskneme hlavně na polyesterové textilie a ekokůži.

ReklamnI Kostky

Specifikace

Reklamní kostky

Rozměry k transportu

40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

Váha

2,3kg – 40cm
4,3kg – 50cm

Reklamní obdélníky

Rozměry k transportu

80 x 40 x 40cm
100 x 50 x 50cm

Váha

4,4kg – 80cm
8,3kg – 100cm

Reklamní válce

Rozměry k transportu

40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

Váha

1,8kg – 40cm
3,4kg – 50cm

Máte vlastní představu o reklamních kostkách?

Popište nám ji a společně vytvoříme originální kousky.

Reklamní kostky

Inventini – osvědčený výrobce sedáků s potiskem.

Jako zkušený výrobce sedacích vaků s potiskem se můžeme pochlubit řadou realizovaných projektů a spokojeností našich zákazníků. Našim cílem je precizní výroba sedacích vaků a nabídka široké škály možností, ze kterých si můžete vybrat. Vyrábíme sedací vaky Křesla, vaky Sako, vaky Pytle v různých barvách a velikostech s velmi kvalitním, odolným potiskem. Sedací vaky s potiskem vyrábíme z eko kůže a polyesteru. Nic nebrání tomu, abyste si sami vybrali látku, ze které má být váš vak ušit. Rádi se ujmeme i těch nejvíc netypických objednávek podle vašich nápadů. Vyrábíme sedací vaky jednobarevné a také zdobené vícebarevným potiskem po celé ploše – díky tomu vaše reklamní možnosti jsou téměř neomezené. Spojte se s námi, popište nám své nápady a my vám poradíme, jak věci vylepšit. Vyrobíme nejlepší verzi, jakou společně vymyslíme.

Produkty z dílny Inventini: