Pro vaše fanoušky

Reklamní sloupy

Fan

Nafukovací reklamní sloupy

jsou velice efektivním způsobem, jak učinit náš stánek nebo dvůr v sídle firmy barevnější. Sloupy jsou díky své výšce viditelné z dálky a zajišťují odpovídající expozici grafiky a obchodních známek. Postavení několika výrobků tohoto typu blízko u sebe zajistí pozitivní odlišení od konkurence.

Jednoduchý tvar umožňuje libovolné úpravy, které dokáží proměnit eventový sloup na plechovku nebo láhev s libovolným potiskem.

Přemýšleli jste někdy o propagaci svého podnikání s pomocí barevných, nafukovacích reklamních sloupů? Pokud ne, je nejvyšší čas to změnit!

Reklamní sloupy s potiskem mají hromadu výhod a využití – nabízejí vám velký reklamní prostor, který můžete navrhnout podle vlastních nápadů, zaručují snadnou a rychlou montáž a efektivní působení na široké spektrum příjemců.

Navíc je můžete libovolně upravovat, díky čemuž získají skutečně originální tvary. Zjistěte více!

Oválná forma reklamního sloupu vytváří dokonalou základnu k vytvoření efektivní reklamy. Díky velikosti a způsobu montáže sloupu ho můžete využít téměř všude – jak během událostí pod širým nebem, na dvoře svého sídla, tak i uvnitř budovy, čímž vytvoříte zajímavý prvek interiérového vybavení a přilákáte pozornost potencionálních zákazníků.

Eventové sloupy od výrobce – Inventini.

Jsme zkušenými výrobci nafukovacích marketingových výrobků, jako jsou sloupy, stany nebo balóny. Našim cílem je spokojenost zákazníka, proto vždy jdeme vstříc jeho očekáváním a děláme všechno proto, abychom realizovali každý jeho nápad. Námi vyráběné nafukovací komerční sloupy se vyznačují vysokou kvalitou provedení a pečlivým návrhem připraveným po dohodě se zákazníkem. Každá fáze výroby je klientem monitorována v autorském systému ERP, díky čemuž můžeme průběžně sledovat fáze výroby. Naši grafici vyvinou veškeré úsilí, aby byl finální výsledek efektní a odpovídal očekáváním zákazníka.

 

Obrovské možnosti vytvořit atraktivní vizuální sdělení.

Zeptejte se, na kdy může být připraven váš výrobek

Jednoduchá montáž, široký výběr tvarů, přídavné osvětlení

Výstavní reklamní sloupy jsou snadné a nenáročné na montáž. Jsou velice lehké, díky čemuž je můžeme přenášet sami, po složení jsou malé a snadné pro přepravu. Aby pro vás bylo vše ještě jednodušší, přikládáme k objednanému reklamnímu sloupu speciální tašku se zapínáním na zip, která vám umožní bez omezení přenášet sloup na rameni. Rozložení sloupu vám nezabere více než 180 sekund! Stačí, že k výrobku připojíte speciální ventilátor a reklamní sloup s vaším logem se automaticky naplní vzduchem. Reklamní sloupy Inventini mohou být libovolně upravovány, díky tomu dosáhnete přesně takového výsledku, jaký potřebujete. Chtěli byste, aby váš komerční reklamní sloup připomínal plechovku nebo láhev libovolného nápoje? Žádný problém! Potřebujete marketingový nosič, který je podsvícený? I to se dá hravě zajistit! Jako jediní pro vás vytvoříme sloup podsvícený s pomocí akumulátorového osvětlení s možností ovládání dálkovým ovladačem. Kontaktujte nás a řekněte nám o svých potřebách, uskutečníme téměř každý váš nápad. Těšíme se na vás!

Specifikace

Sloupy Fan

Ventilátorový reklamní sloup

Uvedené rozměry jsou jen návrhy, jsme schopni zhotovit libovolný sloup s výškou max. 10 m. Sada obsahuje: reklamní sloup, návod k obsluze, kolíky a napínací lanka, kladívko, ventilátor, tašky. Eventový sloup potřebuje stálé napájení pro udržení tvaru.

Rozměry k transportu

60 x 60 x 25cm, 45 x 16 x 10cm – 2m
80 x 80 x 25cm, 45 x 16 x 10cm – 3m
90 x 90 x 25cm, 45 x 16 x 10cm – 4m

Hmotnost

9,5kg – 2m
10,5kg – 3m
11,5kg – 4m

Sloup Fan s dvojitým dnem

Závaží

Dvojitá tuhá základna umožňuje umístit uvnitř 15kg závaží dovolující používat sloup venku bez napínacích lan

Ventilátor

Středová montáž ventilátoru umožňuje nanést grafiku po celém obvodu a eliminuje ohýbání sloupu kvůli hmotnosti ventilátoru. Navíc tato konstrukce umožňuje snížit hluk z ventilátoru pomocí spodního nasávání vzduchu.

Grafika

Vyměnitelná grafika připevňovaná na zip.

Nožky

Nastavitelné nožky umožňující vyrovnání sloupu na nerovném podkladu.

Podívejte se také na sloupy Pascal

Sloupy Pascal jsou pneumatické.
Mějte přehled o všech našich řešeních a vyberte si to nejlepší pro vás.

Důležité informace

Polyesterová textilie

Sublimační potisk

Pečujeme o životní prostředí

Máte svou vizi sloupu?

Řekněte nám o ní. My vám poradíme a společnými silami vytvoříme neopakovatelný reklamní sloup.

Reklamni Sloupy Fan

Spolehlivé reklamní sloupy s potiskem

Sloupy s potiskem zhotovujeme z vysoce kvalitních polyesterových textilií. Textilie se vyznačují odolností proti atmosférickým podmínkám a vysokou odolností proti roztržení a jiným poškozením. Díky nízké hmotnosti a pohodlnému způsobu rozkládání jsou jejich přeprava a používání nesmírně jednoduché a praktické. Za zachování minimální opatrnosti si můžete být jistí, že vám eventové sloupy budou sloužit celé roky bez jakýchkoliv známek opotřebení. Obrovskou předností sloupků ve srovnání s jinými formami venkovní reklamy je skutečnost, že i přes svou výšku zaujímají na zemi poměrně málo místa, v souvislosti s čímž se dokonale osvědčí za situace, kdy je náš výstavní prostor omezen.

Produkty z dílny Inventini: