Reklamní párty stany

Reklamní stany s potiskem, prodejní nebo veletržní stany – odlište se atraktivními grafickými prvky.

Vytvoříme pro vás unikátní vizitku umožňující přirozeně zaujmout zákazníky a propagovat značku.

Podívejte se na videa s našimi produkty.

Inventini – vyrábíme stany s potiskem a pečujeme o vaše zdraví

 

Reklamní stany s potiskem by měly být, stejně jako jakákoliv jiná konstrukce, pod níž se nacházejí lidé, spolehlivé, pevné a odolné. Aby byly naše stany právě takové, vyrábíme jejich konstrukce výhradně z osvědčeného, vysoce kvalitního eloxovaného hliníku. Díky odolnosti tohoto materiálu se můžete cítit bezpečně.

Navíc je tato konstrukce nesmírně lehká a nenáročná na montáž, což vám umožní rozložení stanu za méně než 60 sekund! Stejně důležitou součástí stanu je jeho plachta. Stěna a střecha, které tvoří součást reklamních stanů Inventini, se vyrábí z vysoce kvalitního polyesteru odolného proti prosáknutí vody a slunečního záření.

To ale není všechno – aby byly barvy vašeho loga trvalé a reklamní stan se odlišoval intenzitou barev, používáme k potisku vámi vybraných vzorů ekologický sublimační tisk – výjimečnou techniku, která umožňuje dosažení vícebarevného potisku, který nevybledne.

Nůžkové stany premium vyrábíme v souladu s normou PN-EN 13782:2015-2007

Reklamní stany Inventini mají inovativně řešenou konstrukci, díky níž přizpůsobíte stan individuálním potřebám.

Využití takových vylepšení, jako je několikastupňová regulace výšky každé nohy, regulace napnutí střechy nebo bezpečné kliky umožňují jednoduché a velice rychlé rozkládání nebo skládání stanu. Námi vyráběné reklamní stany s potiskem zabírají málo místa pro přepravu, naopak po rozložení nabízí velký, vzdušný prostor pro různé aktivity.

Reklamní stany se zvláštní grafikou

Kontaktujte nás. Připravíme pro vás nabídku na míru.

Výstavní stany představují expresní zastřešení povrchu, které se díky vysoké kvalitě materiálů osvědčí kdekoliv a v jakémkoliv ročním období.

Zaujměte své potencionální zákazníky!

Zajímavě upravený stánek mezi lidmi vyvolá zájem mnohem snáze a nabídne potencionálním zákazníkům možnost seznámení se s nabídkou.

Velká reklamní plocha

Prodejní stany působí i na návštěvníky, kteří nepřicházejí do přímého kontaktu se stánkem. Velké rozměry totiž způsobují, že je stan viditelný z dálky a díky tomu nezůstane reklama na jeho povrchu nepovšimnuta.

namioty reklamowe handlowe 3x3m

Důležité informace:

Pečujeme o životní prostředí

Jsem si vědomi vlivu výroby na životní prostředí, proto minimalizujeme náš vliv na okolní přírodu.
Využíváme k tomu moderní technologie a automatizaci výroby.

Rám z eloxovaného hliníku

Získáte nejvyšší ochranu proti korozi a zvýšenou ochranu proti mechanickému poškození.

Záruka 3 roky

Hliníková konstrukce, na kterou se vztahuje 3letá záruka (Verze Premium Pro: 5 let)

Dodání během 14 dnů

Sublimační tisk

Polyesterová textilie

Nůžkové stany

Nůžkové stany, známé jako expresní stany, si naši zákazníci vybírají nejčastěji. Najdeme je na každé akci pod širým nebem i na každém veletrhu. V naší nabídce jsou dostupné ve velikostech od 3×3 až do 4×8.

Nůžkové stany
Nůžkové stany

Nůžkové stany

Nůžkové stany, známé jako expresní stany, si naši zákazníci vybírají nejčastěji. Najdeme je na každé akci pod širým nebem i na každém veletrhu. V naší nabídce jsou dostupné ve velikostech od 3×3 až do 4×8.

Pneumatické stany

Pneumatické stany

Pneumatické stany se vyznačují moderním designem. Nadchnou vás svým aerodynamickým tvarem a snadným rozkládáním. Největší předností je jejich mobilita – malé přepravní rozměry. Vybírejte mezi velikostmi: 4×4, 5×5, 6×6, 8×8.

Startent

Prestižní stany využívané na různých oslavách a banketech. Svým tvarem připomínají hvězdu, což je viditelným odlišením ve světě eventových stanů. Propagujte svou značku velkolepým způsobem.

Startent
Startent

Startent

Prestižní stany využívané na různých oslavách a banketech. Svým tvarem připomínají hvězdu, což je viditelným odlišením ve světě eventových stanů. Propagujte svou značku velkolepým způsobem.

Startent Pascal

Hvězdicový stan ve verzi se svítícím pneumatickým stožárem

Nafukovací stany

Nafukovací stany

Impozantní stany nafukované pomocí ventilátorů každého přilákají svými značnými rozměry. Všichni si jej budou chtít prohlédnout a vejít i dovnitř. Pro udržení svého tvaru potřebují neustálý přístup k elektrickému proudu.

Párty stan –provedení

Kvalita stanů používaných během eventů je nesmírně důležitá, každý problém s konstrukcí může vést k tomu, že připravený stánek nebude možné používat. Stany se vyrábí z hliníku, díky čemuž je konstrukce lehká a lze ji rychle rozložit. Plachty na eventové stany Inventini byly zhotoveny z polyesteru vysoké kvality, a celek mohou doplnit profesionální grafické potisky a loga provedená metodou digitálního tisku, který zajišťuje fantastický vzhled a stálost potisku. Na všechny součásti, konstrukci a tisk se vztahuje záruka.

Párty stan

Zajímá vás, jak bude vypadat váš reklamní stan?

Zeptejte se na bezplatnou vizualizaci. Zašlete nám loga a popište myšlenku. My připravíme grafický náhled zcela zdarma. Chybí vám nápady? Důvěřujte našim grafikům. Určitě společně vytvoříme něco úžasného.

namioty reklamowe targowe

Stany s potiskem – objednávám!

Při objednávání stanu s celoplošným potiskem obdržíte vysoce kvalitní grafiku odolnou vůči UV záření, provedenou na kvalitní textilii. Potisky se nanášejí nejnovější technologií digitálního tisku. K tisku se používají ekologické inkousty podložené certifikáty. Jako výrobce stanů klademe důraz na kvalitu našich produktů. Zaměřujeme se na šití a tisk, při čemž nabízíme konkurenční ceny. To vše je podpořeno autorským systémem řízení výroby, díky kterému realizujeme výrobní práce rychleji, efektivněji a snadněji. Průběžně informujeme klienta o postupu práce.